“Нафтогаз України” витратить до 4,5 млн гривень на пошук нового керівника компанії
НАК «Нафтогаз України» оголосив тендер на пошук нового голови правління через рекрутингову агенцію. Кандидат повинен мати 10-річний досвід управління у нафтогазовій сфері та відповідати низці суворих вимог.
НАК «Нафтогаз України» шукає рекрутингову агенцію, яка займеться відбором кандидатів на посаду голови правління компанії після того, як Верховна Рада призначила попереднього очільника компанії Олексія Чернишова на посаду віце-прем’єр-міністра України – міністра національної єдності. Про це йдеться в оголошенні на електронній системі публічних закупівель Prozorro, передає УНН.
Деталі
Відповідно до оголошення, «Нафтогаз України» оголосив тендер на закупівлю послуг рекрутингових агенцій щодо пошуку персоналу з метою заповнення вакантної посади – голови правління.
Очікувана вартість вартість закупівлі складає не більше 4 млн 569 тис. 754 гривень. Кінцевий строк подання пропозицій — 30 грудня, а сам аукціон має відбутися 31 грудня.
Згідно з тендерною документацією, майбутня рекрутингова агенція має провести детальний моніторинг ринку із залученням загальнодоступних баз даних та власної бази даних потенційних кандидатів, сучасних технічних засобів, існуючих зв’язків, інших технологій, підбір кандидатур та надання інформації про них «Нафтогазу».
Потім агенція має провести відбір кандидатів із підібраних кандидатур, провести співбесіди, що включає перевірку їх компетенцій, наявності досвіду, створити скорочений список кандидатів (3-5 кандидатів), а також надати пакет документів.
Вже після проведення другого етапу, агенція має організувати проведення співбесід для «Нафтогазу» із кандидатами, обраними агенцією, надати інформацію щодо відгуків, вражень по кандидатам за результатами проведених співбесід та консультування щодо відбору кандидата-фіналіста.
Також в документації вказуються кваліфікаційні вимоги до майбутнього кандидата на посаду голови правління «Нафтогазу».
Зокрема, кандидат повинен мати:
підтверджений досвід оперативного управління, щонайменше 10 останніх років, на посадах генерального директора, члена правління, члена наглядової ради за фахом у великих провідних компаніях у сфері видобутку, вуглеводнів або в сфері енергетики;
глибокі практичні знання операційної діяльності в нафтогазовій сфері, сформовані на базі практичного та актуального досвіду роботи на посадах такого рівня як член правління, генеральний директор, член наглядової ради в великих компаніях, які працюють в одному з напрямків видобутку та переробки вуглеводнів;
глибоке розуміння передових світових практик і тенденцій в нафтогазовій індустрії;
досвід роботи в країнах з перехідною економікою для розуміння та наявності практичних навичок в нафтогазовій сфері в сучасних умовах (досвід в Україні буде перевагою).
Також він повинен мати повну вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістр/спеціаліст відповідного напрямку роботи/експертизи (енергетика, міжнародна економіка, міжнародні відносини).
Вільно володіти українською мовою (якщо це громадянин України), а для іноземців буде перевагою знання української мови, але необхідне вільне володіння англійською мовою. Знання інших мов буде перевагою.
Додаткові вимоги:
актуальний, в межах останніх 10 років, досвід розробки політик, розробки та/або управління складними проєктами в сфері трансформації (зміна операційної моделі, організаційна перебудова, злиття/поглинання) холдингових компаній промислового та/або нафтогазового сектору;
актуальний, в межах останніх 10 років, досвід з управління повним циклом управління активами з видобутку інтегрованого газового бізнесу, серед іншого обізнаність в наземній та підземній інфраструктурі, бурінні, капітальному ремонті свердловин, ГРП, інтенсифікації видобутку як на суші, так і на шельфі, геології та розробці, переробці газу та газового конденсату;
досвід роботи на ринках, що розвиваються, є надзвичайно важливим, так само як і перевірені навички в нафтогазовому секторі в поточних умовах ведення бізнесу та глобального енергетичного середовища;
досвід у напрямку розвитку низьковуглецевих бізнесів, захисту довкілля та Європейського зеленого курсу (EU Green Deal);
широкі та міцні зв’язки в інвестиційному співтоваристві (інвестиційних банках та інвестиційних компаніях, фондах прямих інвестицій), досвід у проєктах щодо інвестицій в акціонерний капітал.
Нагадаємо
В грудні Верховна Рада призначила очільника НАК «Нафтогаз України» Олексія Чернишова на посаду віце-прем’єр-міністра України – міністра національної єдності.
Наглядова рада групи «Нафтогаз» обрала виконувача обов’язків голови правління компанії Романа Чумака. До цього він обіймав посаду директора фінансової групи в структурі НАК.