Газета "Нова Година" – актуальні новини Полтавщини

Публікації

Huawei заборонили використовувати карти пам'яті microSD

26 Травня
07:17 2019

этот материал доступен на русском

Компанія була виключена з організації SD Card Association.

Ілюстрація / REUTERS

Ілюстрація / REUTERS

Організація SD Card Association виключила зі свого складу китайську компанію Huawei, позбавивши її можливості використовувати в нових пристроях карти пам’яті SD і microSD, а також слоти для них.

“SD Association виключила Huawei, фактично позбавивши компанію можливості використовувати карти microSD або слоти SD в будь-якому з її продуктів”, – вказується в повідомленні. Про це пише 9to5Google.

SD Card Association – некомерційна організація, заснована компаніями Panasonic, SanDisk і Toshiba в 2000 році. Організація займається стандартизацією карт пам’яті. Компанії, які не є членами асоціації, не можуть офіційно розробляти і виробляти продукти за встановленим стандартам.

Читайте такожHuawei планує незабаром замінити Android і Windows своєю ОС

Раніше Google відключив виробника телефонів Huawei від деяких оновлень операційної системи Android. Наступна версія смартфонів на Android також втратить доступ до популярних сервісів, включаючи Google Play Store, Gmail і YouTube.

Huawei зможе використовувати тільки публічну версію Android і не зможе отримати доступ до пропрієтарним додатків і сервісів від Google. Які саме сервіси перестануть функціонувати, все ще обговорюється в Google. Huawei може використовувати версію операційної системи Android, доступну за ліцензії з відкритим вихідним кодом.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Інформаційне Агентство УНІАН

Теги
Розповісти

Схожі новини

1 коментар

 1. гость
  гость травня 31, 17:10

  Заява Huawei

  • Нещодавно декілька галузевих організацій та центрів стандартизації у відповідь на політичний тиск припинили деякі аспекти співпраці з Huawei. Ми розчаровані такими діями, але вони не вплинуть на нашу роботу. Ми будемо продовжувати надавати нашим клієнтам продукти та послуги найвищої якості.

  • Компанія Huawei є активним членом понад 400 організацій зі стандартизації, галузевих альянсів та спільнот з відкритим вихідним кодом. Наші співробітники обіймають у них понад 400 ключових посад. Ми активно беремо участь у їхній діяльності та за час роботи подали близько 60 000 пропозицій. Наразі з більшістю організацій ми працюємо у звичному режимі.

  • Рухаючись уперед до мети, ми продовжимо робити свій внесок і працювати з галузевими організаціями та центрами стандартизації, щоб побудувати надійну індустріальну екосистему для всіх.

  • Стандарти втілюють знання, які ми колективно винесли з усіх інновацій у сфері науки і техніки. Відкриті та глобально уніфіковані стандарти сприяють синергії у ланцюжку створення вартості, що допомагає кожному забезпечити своїм клієнтам не лише найновіші, а й найбільш якісні продукти та послуги. Саме завдяки цьому інформаційне суспільство стало настільки потужним.

  • Організації зі стандартизації, спільноти з відкритим вихідним кодом та галузеві альянси переважно дотримуються принципів прозорості, відкритості, справедливості та недискримінації. Ці принципи закладають основу для здорового та сталого розвитку галузі ІКТ.

  • Компанія Huawei не порушила статуту жодної з цих організацій, проте деякі з них вирішили призупинити співпрацю з нами без будь-яких правових підстав. Їхні дії суперечать самим принципам, яких вони прагнуть дотримуватися, і підривають довіру до них як до міжнародних організацій. Зрештою, такі рішення призведуть до фрагментації стандартів, у тому числі фрагментації інформаційних та комунікаційних стандартів, унаслідок чого лише зростуть витрати і ризики для всіх учасників ланцюжка створення вартості.

  • Ми вважаємо, що такі дії не відображають волю більшості представників галузі. Незважаючи на ці труднощі, ми впевнені, що на галузь ІКТ очікує тривалий сталий розвиток.

  Відповісти на цей коментар

Написати коментар

Вашу електронну адресу не буде опубліковано!
Обов'язкові поля позначено * *

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Кві   Чер »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031