Публікації

Шахтар став володарем Кубка України

15 Травня
22:59 2019

Донецький Шахтар виграв Кубок України сезону 2018/19, обігравши в фіналі в Запоріжжі першоліговий Інгулець 4:0.

З перших хвилин гравці Шахтаря очікувано заволоділи територіальною перевагою, залишалося лише питання, скільки хвилин Інгулець вистоїть. До честі аутсайдера матчу, Інгулець добре оборонявся і час від часу огризався, хоча до ударів по воротах не доходило.

У підсумку Шахтар відзначився на 28-й хвилині. Тайсон пробивав з-за меж штрафного, а вийшла передача на Тете, який уникнув офсайду і пробив повз воротаря.

Пропущений гол надломив настрій Інгульця, а тут ще й Мішуренко покинув поле через травму. Це призвело до помилки, і “гірники” забили ще раз – Тете відправив м’яч у порожній кут воріт після прострілу Ісмаїлі з флангу.

До перерви Інгулець пропустив і третій гол. Гравці Шахтаря спіймали суперника на швидкій контратаці, Тайсон протягнув м’яч до штрафної і вивів Мораеса один на один, а той легко переграв голкіпера з ближньої дистанції.

Другий тайм перетворився на формальність. “Гірники” не сильно тиснули на суперника, хоча один гол забили – Соломон після передачі Тете красивим обвідним ударом з лінії штрафного майданчика поцілив у дальню дев’ятку. Могли забивати й інші гравці – Мораес пробив у воротаря метрів з п’яти, після удару Ньома м’яч влучив у штангу, а Ісмаїлі й Алан Патрік з забійних позицій пробивали вище.

В Інгульця також були два напівмоменти, щоб забити гол престижу, але Шевченко впорався з непоганими ударами Щедрого та Іллі Коваленка. Також був момент, коли Сичинава неточною передачею поблизу чужої штрафної зіпсував небезпечну атаку своєї команди.

4:0 – Шахтар очікувано на класі переграв Інгулець і виграв Кубок України. 13-й для себе.

Шахтар – Інгулець 4:0

Голи: Тете, 28, 39, Мораес, 45 + 2, Соломон, 64.

Шахтар: Шевченко – Болбат, Кривцов, Матвієнко, Ісмаїлі – Алан Патрік, Маркос Антоніо – Тете (Ньом, 73), Коваленко, Тайсон – Мораес (Кайоде, 62).

Інгулець: Ситников, Запорожець, Клименко (Кучеренко, 67), Мішуренко (Сичинава, 35), І. Коваленко (Соломон, 62), Павлов, Балан, Щедрий (Козак, 83), Ковальов, Лупашко, Синегуб.

Попередження: Коваленко, Ньом – Клименко, Лупашко.