Київ-Баскет став першим фіналістом плей-офф Суперліги

Столична команда з рахунком 3:1 в серії обіграла «Запоріжжя».

"Київ-Баскет" - "Запоріжжя" / fbu.ua

“Київ-Баскет” – “Запоріжжя” / fbu.ua

Гра завершилася з рахунком 89:81.

Незважаючи на те, що стартова чверть залишилася за гостями, вже у другому ігровому відрізку команда Євгена Мурзіна зуміла наздогнати суперників і вийти вперед – 52:47.

На початку другої половини матчу запорізька команда активізувалася і відіграла 6 очок, повернувши собі перевагу в рахунку. Результат поєдинку вирішився у фінальній чверті. На самому старті останньої десятихвилинки гості пропустили ривок – 10:2, після чого наздогнати опонентів вже не змогли, програвши 81:89.

Найрезультативнішим гравцем зустрічі став Моріс Крик «Київ-Баскет», що записав в актив 17 пунктів і зробив 5 передач.

У фіналі кияни зіграють проти «Дніпра» або «Хіміка», які проведуть четвертий півфінальний матч у суботу, 13 квітня. За підсумками трьох зустрічей лідирує «Хімік» з рахунком 2:1.

Суперліга. Плей-офф. Півфінал:

«Київ-Баскет» – «Запоріжжя» 89:81 (25:30, 27:17, 16:22, 21:12)

«Київ-Баскет»: Горобченко (6), Крик (17 + 5 передач), Крутоус (15 + 2 блок-шота), Нванкво (13 + 7 підбирань), Челован (4) – старт; Латкович (9 + 5 підбирань + 3 перехоплення), Петров (9 + 10 підбирань + 4 передачі + 5 втрат), Луценко (7), Сандул (6 + 5 підбирань + 2 блок-шота), Носков (3).

«Запоріжжя»: Холтон (14 + 5 передач + 3 перехоплення), Овдєєнко (9), Трент (15 + 5 підбирань + 6 передач), Хілл (10 + 4 передачі), Буц (8) – старт; Шевченко (12), Преслі (8 + 9 підбирань), Кондраков (5 + 5 перехоплень), Мироненко, Тітов.

Рахунок у серії: 3:1