Газета "Нова Година" – актуальні новини Полтавщини

Публікації

Компанія Stakers.com запускає прогресивний веб- додаток

14 Лютого
09:04 2018
Компанія Stakers.com запускає прогресивний веб- додаток
Компанія Stakers.com представила веб-додаток, перевагою якого є миттєве відображення даних спортивних подій і зміни їх результатів

Компанія Stakers.com представила веб-додаток для мобільної версії свого сайту, який функціонує на базі технології PWA. Основною його перевагою є миттєве відображення даних спортивних подій і зміни їх результатів.

Варто відзначити, що популярність мобільних додатків збільшується з кожним днем. Згідно зі статистичними даними, представленим OC & C Strategy Consultants, близько 49% транзакцій у сфері електронної торгівлі в 2016 році було проведено за допомогою мобільних пристроїв. Прогнозується, що до кінця 2019 року ця цифра може досягти 80%.

Stakers.com стала першою компанією в своїй галузі, що представила повністю оптимізовану мобільну версію сайту, створену для максимального комфорту користувачів.

“Очевидно, що кількість смартфонів безперервно зростає, і саме тому впровадження нової мобільної технології стало найважливішим для нас. Завдяки наявності зручних у використанні функцій новий додаток служить надійним інструментом для наших клієнтів, миттєво орієнтуючи їх у змінах результатів спортивних подій”, — повідомив Майкл Шмідт, директор з комерційного розвитку компанії.

У піковий час кількість оброблюваних подій може досягати 300, а зміни відбуваються в середньому кожні десять секунд, і саме тому треба було створити абсолютно новий алгоритм відображення і завантаження інформації на мобільних пристроях.

“Із запуском нового мобільного додатку результати спортивних подій на Stakers.com стають доступні часто швидше, ніж під час перегляду телевізійної трансляції”, — зазначив Майкл Шмідт.

Компанія Stakers.com діє виключно на території Федеративної Республіки Німеччина.

https://www.stakers.com,ліцензія №MGA / CL2 / 1306/2017, видана Мальтійським гральним регулятором.

за матеріалами Gazeta.ua

Теги
Розповісти

Схожі новини

Прокоментуй!

Ще немає коментарів

На разі немає жодного коментаря, бажаете додати?

Написати коментар

Написати коментар

Вашу електронну адресу не буде опубліковано!
Обов'язкові поля позначено * *

Лютий 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ   Бер »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728