Захисник АЗ двічі за кілька секунд підстрахував воротаря

17 Грудня
20:02 2017

Аякс обіграв АЗ Алкмар

Футболісти Аякса двічі за кілька секунд били по воротах, які залишив голкіпер, і обидва рази потрапили в захисника.

Захисник голландського АЗ Алкмаар Пантеліс Хацідіакос у матчі чемпіонату країни з Аяксом двічі виніс м’яч із порожніх воріт.

На 15-й хвилині Аяксу вдалася атака, яку спробував перервати воротар АЗ Марко Бізот. Він вийшов з воріт, але виявився обіграний. І тут на допомогу своєму голкіпер прийшов захисник. Ось як це було:

Незважаючи на всі старання Хацідіакоса, матч АЗ Алкмаар все одно програв (1:2). У чемпіонаті Голландії після 17 матчів лідирує ПСВ (43 очка), на другому місці Аякс (38 очок), на третьому – Аз Алкмаар (35 очок).

Раніше повідомлялося, що Каземіро епічно впав на газон під час святкування гола.