Шахтар у важкому матчі обіграв Наполі

13 Вересня
23:58 2017

“Гірники” стартували з перемоги в груповій стадії Ліги чемпіонів.

Донецький Шахтар зумів вистояти перед Наполі в матчі 1-го туру групового етапу Ліги чемпіонів 2017/18. Поєдинок відбувся в Харкові на стадіоні Металіст і завершився з рахунком 2:1.

“Гірники” активно розпочали матч і вже на 15-й хвилині відкрили рахунок. Після передачі з правого флангу від Срни Феррейра зробив скидання на Тайсона, який, підробивши м’яч, точно пробив в ближній кут.

Після перерви, на 58-й хвилині, гірники подвоїли свою перевагу. Степаненко з лівого флангу навісив на дальню штангу, Рейну помилився на виході, і Факундо Феррейра відправив м’яч у порожні ворота.

На 71-й хвилині Аркадіуш Милик з пенальті забив перший гол у відповідь, але на більше італійців не вистачило.

Зазначимо, що Харків вперше в історії приймав матч Ліги чемпіонів.

Шахтар – Наполі 2:1

Голи: Тайсон, 15, Феррейра, 58 – Милик (з пенальті), 72

Шахтар: П’ятов – Срна, Ордець (Хочолава, 90 + 2), Ракицький, Ісмаїлі – Фред, Степаненко – Марлос (Коваленко, 77), Тайсон, Бернард – Феррейра (Дентіньо, 88)

Наполі: Рейна – Хісао, Альбіоль, Кулібалі, Гулям – Гамшик (Мертенс, 60), Діавара, Зьелінскі (Аллан, 67) – Кальєхон, Милик, Лоренцо Інсіньє

Попередження: Фред, Степаненко – Лоренцо Інсіньє, Мертенс, Кулібалі