Газета "Нова Година" – актуальні новини Полтавщини

Публікації

 Останні новини

Як шанують учасників АТО на Пирятинщині

31 Липня
16:01 2017

30_miniМова піде навіть не про виділення землі для учасників АТО, з яким держава опростоволосилася, а про елементарні речі, що повинні забезпечувати органи місцевого самоврядування
До редакції газети звернулася мати учасника АТО Ольга Ночовна. Вона поскаржилася, що її внучка, учениця 2 класу Березоворудківської ЗОШ, харчується в школі за батьківські кошти. Вона не раз чула зі ЗМІ, що в багатьох інших районах та містах України проблемами харчування дітей початкових класів, а тим більше — учасників АТО, опікується місцева влада.
Жінка розповіла, що десь у січні у них взяли відповідні документи. Дівчинка два тижні харчувалася безкоштовно. А потім вчителька сказала, що за харчування потрібно платити. У лютому жінка звернулася до депутата районної ради Ніни Холодкової і та пообіцяла з’ясувати, в чому справа.
— А згодом вона мені повідомила: якогось там рішення в районі не прийняли, — розповідає Ольга Ночовна. — Гроші-то й невеликі. Але для нашої сім’ї набігає сума чимала. Прикро, що нас обходять увагою. Нещодавно ми відправляли внучку в дитячий табір відпочинку, і теж змушені були заплатити більш ніж півтисячі гривень батьківського внеску.
Така сама ситуація в Березовій Рудці не тільки в школі, а й у дитсадку. Як розповіла дружина учасника АТО Світлана Левченко, за перебування їхньої доньки в дитсадку вони теж щоденно сплачують по 10 гривень.
Невже у Пирятинському районі чиновники не здатні вирішити цю актуальну соціальну проблему? Чи їхні заяви на мітингах про підтримку учасників бойових дій — це банальне пустодзвонство? А куди дивляться так звані обранці народу — місцеві депутати? Чому осторонь від своїх односельців стоять сільські голови, отримуючи чималенькі зарплати?
Якщо вже така фінансова скрута та безпорадність на рівні районної влади, то сільські депутати разом з очільниками громад могли б виділити та передати в район потрібні кошти, щоб хоча б діти сімей наших справжніх захисників Вітчизни не почували себе обділеними.
До речі, нещодавно директор Департаменту освіти і науки Олена Харченко повідомила, що в області розробляється Програма
«Шкільне молоко», що має дозволити вирішити проблему дефіциту
молока в раціоні харчування школярів.
Програма передбачає введення молока в якості обов’язкового додаткового компоненту в раціон харчування учнів 1-4 класів у відповідності з рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я України, за якими дитина у віці від 6 до 12 років повинна отримувати кожен день 200 мл молока, що
вміщує близько 30% добової норми кальцію.
Цікаво, чи що-небудь чули про таку ініціативу обласної влади в далекому Пирятинському районі?
Олег Решетило

Розповісти

Схожі новини

Прокоментуй!

Ще немає коментарів

На разі немає жодного коментаря, бажаете додати?

Написати коментар

Написати коментар

Вашу електронну адресу не буде опубліковано!
Обов'язкові поля позначено * *

Липень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Чер   Сер »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31